Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Wyszukiwarka Części

Sprzedaż części z demontażu

Impresja prowadzi skup samochodów, zajmuje się kasacją pojazdów oraz sprzedaje części nowe i używane. Wybieramy tylko najlepszy sprzęt, który zachował swoją jakość i przydatność, pomimo konieczności złomowania pojazdu. W naszym asortymencie znajdą Państwo części wszystkich marek, zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych.

Sprawdź nasze konto na Allegro Impresja_2007

Klientom, którzy zdecydują się na zakup naszych produktów, udzielamy niezbędnych porad i wskazówek. Jednakże należy pamiętać o tym, aby odpowiednio dobrać części samochodowe, konieczne jest podanie podstawowych informacji o pojeździe, znajdujących się w dowodzie rejestracyjnym. Dzięki tym informacjom, jesteśmy w stanie dobrać właściwe części używane. W razie posiadania zużytej części, warto również sprawdzić oznaczenia znajdujące się na niej. Pozwalają one bowiem na łatwe zidentyfikowanie potrzebnego sprzętu. Przydatne są także informacje o wyposażeniu auta, takie jak: klimatyzacja, ABS czy wspomaganie kierownicy oraz o rynku, na który przeznaczony jest pojazd.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży części oraz działem sprzedaży internetowej, które udzielą Państwu odpowiedzi na wszelakie pytania. Polecamy również aukcje na naszym profilu na Allegro, gdzie można dokonać zakupu potrzebnego sprzętu.

Zadzwoń do nas i sprawdź dostępność części!

DZIAŁ SPRZEDAŻY CZĘŚCI:
tel. 16-648-35-00
tel. 16-648-21-17
tel. 16-648-17-24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DZIAŁ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ:
kom. 882-045-637
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.